Tavs lielākais šķērslis - pacietības trūkums! 

Jau no izseniem laikiem, saka - Pārdošana tā ir māksla!

Šī treniņš pārdevējiem, vadītājiem, projektu vadītājiem, kuru galvenais mērķis ir sasniegt ilgtermiņa rezultātus gan biznesā, gan personīgajā izaugsmē. Treniņš-meistarklase ir mans autordarbs, kurš radies manas kā pārdevēja, uzņēmuma vadītāja un mākslinieka pieredzes un novērojumu rezultātā, kuras gaitā secināju, ka lielākais šķērslis vairums pārdevēju, vadītāju un vienkārši cilvēku, lai sasniegtu ilgtermiņa rezultātu, ir pacietības trūkums un, lielākais šķērslis vairums mākslinieku ir nezināšana par pārdošanas pamatiem un sevis nenovērtēšana.
Programmas galvenais mērķis ir ļaut cilvēkiem saprast, ka galvenais, kas bremzē viņu attīstību ir pacietības trūkums. Kā to trenēt? Kas var palīdzēt? Kā nenovirzīties no mērķa? Kā audzināt pacietību? To un visu citu varēs uzzināt šajā treniņā
Mans novērojums ir arī tas, ka bieži uzņēmuma vadība neizprot kāpēc viens darbinieks sasniedz pārdošanas apjomus, bet cits to nespēj. Šie uzņēmumi rīko dažādus apmācību treniņus, bet rezultāts ir tikai īslaicīgs. Ko darīt?

Arī to varēs uzzināt šajā treniņā.

Apsolu, ka treniņš būs citāds jau tāpēc vien, ka visi klātesošie iemācīsies ne tikai zīmēt lodi...... 

  Piesakies treniņam - andabieza@gmail.com vai, zvanot 2 9493744

Treniņa izmaksas vienai personai 100,- EUR 

Treniņš notiek, kad tiek nokomplektēta vismaz 5 cilvēku grupa
0
 .