Preces  piegāde un saņemšana.

  • Preci cenšamies piegādāt 3-5 darba dienu laikā no apmaksas saņemšanas Pārdevēja bankas kontā. Piegādes laiks ir atkarīgs no kurjera, Omniva un/vai Latvijas Pasta darba grafika, mēs nenesam atbildību, ja prece aizkavējās ceļā.
  • Gadījumā, ja esat izvēlējies Preci saņemt Pārdevēja adresē Silmaču ielā 6, Rīgā, tad pēc Pasūtījuma apmaksas, Jums ir jāsazinās ar Pārdevēju, lai vienotos par Preces saņemšanas laiku un dienu. Šajā gadījuma Jums ir jāizņem nopirktā prece divu nedēļu laikā no pirkuma apmaksas brīža.
  • MELNĀ KERAMIKA TIEK PIEGĀDĀTA AR PAKOMĀTA STARPNIECĪBU TIKAI, JA TAS TIEK ATSEVIŠĶI ATRUNĀTS UN TO PIEĻAUJ PRECES IZMĒRS. SAMAKSA PAR NOSŪTĪŠANU TIEK APRĒĶINĀTA ATSEVIĶĪ t.i. zemāk dotajā tabulā nav iekļauta cena par melnās keramikas nosūtīšanu ar pakomātu starpniecību.
  • Preces piegādes/saņemšanas veidi:

 Veids Cena Piezīmes
 Saņemšana Rīgā, Silmaču ielā 6  € 0 Jums ir jāizņem nopirktā prece divu nedēļu laikā no pirkuma apmaksas brīža
 Rīga - pirkums līdz 69 eur,- € 7Minimālā piruma summa €25 
 Omniva LV - TIKAI ROTĀM € 0 
 Rīga - pirkumam virs 70,- EUR € 0 
 Līdz 30 km no Rīgas € 15 minimālā pasūtījuma cena € 30  
Ārpus Rīgas robežas no 31 līdz 60 km € 25minimālā pasūtījuma cena € 30 
 Citi piegādes varianti  Vienojoties ar Pārdejēju ir iespējams sūtīt preci arī ārpus Latvijas. Zvaniet, lai uzzinātu 29493744.

Par preces neiespējamību piegādāt preces izpārdošanas iemesla dēļ.

Ja pasūtītā Prece ir beigusies noliktavā, par to Pircējs tiks brīdināts uz Pircēja norādīto e-pastu vai telefoniski, ne vēlāk kā 3 darba dienas no pasūtījuma saņemšanas dienas. Atlikumiem interneta veikalā ir informatīvs raksturs, tie tiek atjaunoti reizi 24h.

0
© SIA BIEZĀ 2014. gads 

 .