Preces  piegāde un saņemšana.

  • Preces piegāde notiek 4-7 darba dienu laikā no apmaksas saņemšanas Pārdevēja bankas kontā. Piegādes laiks ir atkarīgs no kurjera, Omniva, DPD un/vai Latvijas Pasta darba grafika, mēs nenesam atbildību, ja prece aizkavējās ceļā.
  • Gadījumā, ja esat izvēlējies Preci saņemt Pārdevēja adresē Silmaču ielā 6, Rīgā, tad pēc Pasūtījuma apmaksas, Jums ir jāsazinās ar Pārdevēju, lai vienotos par Preces saņemšanas laiku un dienu. Šajā gadījuma Jums ir jāizņem nopirktā prece divu nedēļu laikā no pirkuma apmaksas brīža
  • Preces piegādes/saņemšanas veidi:

 Veids Cena Piezīmes
 Saņemšana Rīgā, Viskaļu ielā 36a  Tikai gleznas, iepriekš vienojoties par saņemšanas dienu un laiku.
 Omniva LV € 5 
DPD Paku bode€4,20ATKARĪBĀ NO PAKAS LIELUMA 
 Gleznas  € 20 Ja glezna ir lielformāta, sākot no 40*50 cm. Ja mazāka izvēlaties DPD Paku bodi. Lielāka formāta gleznas nosūtām ar DPD kurjeru vai, vienojoties, var saņemt mūsu studijā.
Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet 29493744.
 Citi piegādes varianti  Vienojoties ar Pārdevēju ir iespējams sūtīt preci arī ārpus Latvijas. Zvaniet, lai uzzinātu 29493744.

GLEZNAS (apzīmējums un izmērs)

  • mazā - līdz 40 cm platumā vai augstums / 50 cm platumā vai augstums
  • lielā - izmērs līdz 50 cm platumā vai augstums / 80 cm platumā vai augstums

Par preces neiespējamību piegādāt preces izpārdošanas iemesla dēļ.

Ja pasūtītā Prece ir beigusies noliktavā, par to Pircējs tiks brīdināts uz Pircēja norādīto e-pastu vai telefoniski, ne vēlāk kā 3 darba dienas no pasūtījuma saņemšanas dienas. Atlikumiem interneta veikalā ir informatīvs raksturs, tie tiek atjaunoti reizi 24h.